ДРУГИЙ ТУР ЧЕМПІОНАТУ СУМСЬКОГО РАЙОНУ

В другому турі чемпіонату Сумського району Степанівський "Хлібодар" приймав "Славутич" з Руднівки, а Підліснівський "Колос" зіграв на виїзді з "Метеором" з Кіндратівки.

00:24 25.05.2021

ВИСТУП ВОЛЕЙБОЛЬНОЇ КОМАНДИ СТЕПАНІВСЬКОЇ ТГ

В рамках обласного етапу всеукраїнського спортивного свята "Краща спортивна громада Сумщини 2021" 22 травня в спорткомплексі СумДУ відбувся волейбольний турнір, в якому прийняли участь вісім збірних команд об'єднаних територіальних громад області.

11:27 23.05.2021

ПІДЛІСНІВСЬКИЙ "КОЛОС" - БРОНЗОВИЙ ПРИЗЕР ДРУГОЇ ЛІГИ АФС

Футболісти і вболівальники Степанівської громади з нетерпінням чекали послаблення карантинних обмежень, адже інтрига боротьби за призові місця зимового чемпіонату Другої ліги АФС зберігалась до заключного туру.

19:23 22.05.2021

НА ПЕРЕМОЖНОМУ ШЛЯХУ ДО ОЛІМПІАДИ

Мешканці Степанівської громади, добре відомі не тільки на всеукраїнських аренах, вони часто стають учасниками міжнародних чемпіонатів і турнірів. Одним із таких спортсменів є вихованець КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради Світличний Сергій, мешканець с. Косівщина.

16:08 21.05.2021

УСПІХИ СТЕПАНІВСЬКИХ ЛЕГКОАТЛЕТІВ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ

Легка атлетика займає провідне місце серед занять Степанівської молоді, наші спортсмени являються постійними членами збірної команди області і України. Жодні важливі старти «королеви спорту» не проходять без участі наших вихованців.

15:55 21.05.2021

ГАСТРОНОМІЧНИЙ ТУРИЗМ ЯК НАПРЯМ РОЗВИТКУ ГРОМАД

З початком реформи децентралізації перед об’єднаними  територіальними громадами актуальним стає питання фінансування розвитку своїх територій. Таким джерелом наповнення місцевих бюджетів, сталого розвитку підприємств окремої локації є запровадження власного крафтового виробництва харчових продуктів та гастрономічний туризм.

10:34 20.05.2021

СТАРТ ЧЕМПІОНАТУ СУМСЬКОЇ ОТГ

Степанівська громада завжди славилася футбольними традиціями, не став винятком і цей літній футбольний сезон. Одразу 4 футбольні команди розпочали боротьбу у Чемпіонаті Сумської ОТГ, а саме «Колос» Підліснівка, «Колос»(юнаки),  «Хлібодар» смт Степанівка та «Хлібодар»(юнаки).

14:27 18.05.2021

ЧЕРГОВА ПЕРЕМОГА "КОЛОСА"!

У Другій лізі зимового чемпіонату АФС було зіграно два матчі тринадцятого туру. Недригайлівський «Олімпік», відверто кажучи, доволі неочікувано обіграв «Лікарське», а «Колос» с. Підліснівка після перерви впевнено здолав супротив «Сучасника-Лібра» з рахунком 5:0.

01:38 17.05.2021