Степанівський селищний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх"

У центрі фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» працюють 5 інструкторів з фізичної культури та спорту, які проводять заняття з жителями громади з таких видів спорту: футбол, панкратіон, бокс, фітнес, атлетизм, настільний теніс.

На даний час при селищному центрі сформовані 4 дорослих і 3 юнацьких футбольні команди, які грають у турнірах районного та обласного рівнів. Активно займаються з молодим поколінням смт Степанівка та с. Підліснівка інструктори з фізичної культури Дробний О. М. та Діденко В.А., а також Заслужений тренер України, перший тренер заслуженого майстра спорту України Олега Гусєва Анатолій Іванович Семенець.

У футбольному житті громади бере участь близько 700 мешканців, крім того на стадіонах Степанівської селищної ради та міні-футбольному полі селища проводяться районні та обласні змагання з футболу та легкої атлетики участь, у яких задіяно 1600 учасників. У період з 2019 по 2020 рік започатковано 2 міні-турніра для дитячих футбольних команд присвячених Дню захисника дітей та Дню фізичної культури та спорту в яких взяло участь близько 200 юних футболістів.

Вихованці секціії панкратіону під керівництвом Асютченко С. О. не один раз ставали переможцями та здобували призові місця на чемпіонатах України.

Зміни в політичному, соціально-економічному житті нашої країни, зростаючі вимоги суспільства до якісних спортивних послуг спонукають до удосконалення надання послуг в цих сферах та розширення діяльності центру. У зв’язку з чим, з грудня 2019 року функціонує секція боксу. На регулярній основі заняття відвідують близько 25 дітей різних вікових груп. Вихованці інструктора Кочури Д.А. вже починають брати участь на місцевих змаганнях та за сприятливої епідеміологічної ситуації мають наміри долучитись до чемпіонатів районного та обласного значення вже в кінці 2021 року.

У приміщенні Степанівського селищного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» станом на січень 2021 року активно займаються близько 200 осіб за такими напрямками:

• на заняттях з фітнесу(жінки) близько -50 чоловік;
  • на тренажерах (діти) -30 чоловік;
  • на тренажери (дорослі) – 15 чоловік;
  • в секції панкратіону – 30 чоловік;
  • в секції боксу – 25 чоловік.
  • гра в теніс – 70 чоловік