Урочисте вручення свідоцтва учням 9 класу Степанівської ЗОШ та Степанівської філії

У теплий літній день 17 червня 2021 року в Степанівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів та Степанівській філії відбулися урочистості з нагоди вручення свідоцтва про базову середню освіту.

17:23 17.06.2021

УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ СПАРТАКІАДІ

Спортивний комплекс СумДУ став місцем проведення Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Сумської області 15-16 червня 2021року.

13:05 17.06.2021

ЧЕМПІОНАТ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ (45+)

Село Кіндратівка стало центром проведення першого етапу чемпіонату Сумського району з футболу серед ветеранів у віковій групі «45  років і старші». Команда "Хлібодар" (Степанівська селищна рада) провела два виграшні матчі з командами "Верижанець" (В. Сироватка) 2:0 та Н. Сироватка 1:0.

10:45 17.06.2021

П'ЯТИЙ ТУР ЧЕМПІОНАТУ СУМСЬКОЇ ТГ З ФУТБОЛУ

Цими вихідними завершився п'ятий тур чемпіонату Сумської ТГ з футболу. Степанівський "Хлібодар" на  виїзді розгромив ФК "Токарі" з рахунком 8:2. Після п'яти турів "Хлібодар"  займає друге місце турнірної таблиці групи А маючи 12 очок в доробку. Ще одна команда Степанівської ТГ "Колос" с. Підліснівка знаходиться на 5-му місці з 6-ма очками.

10:22 17.06.2021

УЧАСТЬ у IV ФОРУМІ КЕРІВНИКІВ ОРГАНІВ УПРАВЛІННЯ ОСВІТОЮ, ДИРЕКТОРІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

За ініціативи Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації 16 червня 2021 року в  Конгрес-центрі Сумського державного університету відбувся IV Форум керівників органів управління  освітою, директорів закладів загальної середньої освіти «Реформування середньої освіти: виклики та нововведення»

18:41 16.06.2021

Робоча зустріч щодо завершення ремонтних робіт спортивної зали Степанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

За ініціативи голови Степанівської територіальної громади Лукаша В. О. 11 червня 2021 року відбулась робоча зустріч із підрядною організацією на об’єкті: «Капітальний ремонт спортивної зали Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів по вул. Центральній 70 в смт. Степанівка Сумського району Сумської області». Станом на 11.06.2021 ремонтні роботи перебувають на завершальному етапі. У ході зустрічі обговорено робочі питання щодо закінчення капітального ремонту спортивної зали та здачі її в експлуатацію.

16:06 11.06.2021

СВЯТО ОСТННЬОГО ДЗВОНИКА ПІДЛІСНІВСЬКОЇ ЗОШ

Свято останнього дзвоника завітало до стін Підліснівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 09 червня. Керівництво старостату, управління освіти, культури, молоді і спорту Степанівської селищної ради, місцеві підприємці, запрошені на свято, щиро привітали випускників і учнів закладу, побажали успіхів в подальшому навчанні та щасливого  життєвого шляху.

16:23 09.06.2021

У Косівщині для дванадцяти випускників пролунав останній дзвоник

Свято Останнього дзвоника пройшло сьогодні, 08 червня, в Косівщинському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Лесі Українки Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

16:44 08.06.2021

ЧЕТВЕРТИЙ ТУР ЧЕМПІОНАТУ СУМСЬКОЇ ТГ

Результативним на голи виявився черговий тур Чемпіонату Сумської ТГ для Підліснівського "Колоса" , який приймав на своєму полі ФК "Токарі". Фінальний сигнал арбітра зафіксував перемогу "Колоса" 4-3.

17:11 07.06.2021

УСПІШНІ ВИСТУПИ СПОРТСМЕНІВ ГРОМАДИ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ

Вихованці комунального закладу ДЮСШ Степанівської селищної ради взяли участь у Чемпіонаті України зі спортивної ходьби на 20 км, який відбувся 06 червня в м. Суми. Степанівську громаду представили  5 спортсменів: Антон Кравченко, Ігор Гончаренко, Микола Рущак, Єгор Шелест та Софія Криловецька.

15:09 07.06.2021