Робоча зустріч щодо відновлення ремонтних робіт покрівлі Степанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

На базі Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулася зустріч очільника громади Лукаша В. О., представників депутатського корпусу та підрядної організації ТОВ «СФЕРА АВ», яка виконує роботи по об’єкту «Капітальний ремонт покрівлі Степанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, вул. Центральна, 70 смт. Степанівка Сумського району Сумської області». Головним питанням порядку денного стало відновлення будівельних робіт по даному проєкту в 2021 році.

18:35 19.04.2021

Робоча зустріч щодо відновлення будівництва Степанівського ЗДО "Орлятко"

Робочий тиждень розпочався з вирішення важливих для громади питань. Одне із них є завершення будівництва на об’єкті «Нове будівництво ЗДО «Орлятко» по вул. Центральній, 44 в смт. Степанівка Сумського району Сумської області».

11:47 19.04.2021

ПРОДОВЖУЄМО ОБЛАШТОВУВАТИ ВОЛЕЙБОЛЬНИЙ МАЙДАНЧИК ТОРОПИЛІВСЬКОГО МАСИВУ

Проведенні роботи з підвезення піску, планування та вирівнювання поверхні волейбольного майданчика Торопилівського масиву. Після виконання робіт відбулась захоплива гра юних Степанівських спортсменів, яких жваво підтримували місцеві мешканці.

11:01 16.04.2021

Для закладів освіти придбано мотокоси

З метою забезпечення благоустрою території закладів освіти (Новосуханвського ЗЗСО І-ІІІ ст., Степанівської ЗОШ І-ІІІ ст., Степанівського ЗДО (ясла-садок) "Дзвіночок"), за кошти місцевого бюджету, придбано три мотокоси марки Oleo-Mac Sparta 25. Загальна сума коштів становить 17,640 тис. гривень.

17:24 14.04.2021

СПОРТИВНА ГРОМАДА!

За ініціативи юних Степанівських спортсменів та жителів Торопилівського масиву, які своїми силами розпочали благоустрій волейбольного майданчика біля своїх домівок, Степанівська селищна рада забезпечила обладнання майданчика волейбольною сіткою та подарувала м’яч для гри. Тепер юні майбутні зірки Степанівського волейболу мають змогу розвивати свої навички у цьому динамічному виді спорту.

16:54 14.04.2021

ІСТОРІЇ РОЗСИПАНЕ НАМИСТО. До історії села Косівщина. Хто така Параска Богуш?

10 вересня 1886 року в родині помічника класних наставників Сумської Олександрівської гімназії Івана Арсеновича Зайцева і його законної дружини Ольги Василівни народився син Павло. Цей Павло згодом написав книгу «Життя Тараса Шевченка» і вважається в світі найповажнішим шевченкознавцем.

11:17 14.04.2021

Вітаємо команду "Fusion" Косівщинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Лесі Українки Степанівської селищної ради

Вітаємо команду  "Fusion" Косівщинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Лесі Українки Степанівської селищної ради за зайняте ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Молодь обирає здоровя".

10:29 10.04.2021

ІСТОРІЇ РОЗСИПАНЕ НАМИСТО. Косівщина чи Косовщина?

Коли я запрошую до свого музею, інколи чую в відповідь: – Дякуємо, але їхати з наших країв в Західну Україну – далеченько. Бо в такому озвученні – Косівщина – у тих, хто знає географію України, така назва пов’язана з містом Косів Івано-Франківської області. Ї саме ті місця називають Косівщиною.

15:03 09.04.2021

Дбаємо про довкілля – цінуємо свій імідж!

Доглянута й чиста територія поруч із закладом культури – обов’язкова умова для тих, які цінують свій імідж і піклуються про враження своїх відвідувачів. Уже традиційно із настанням весняного тепла працівники закладів культури Степанівської територіальної громади долучаються до прибирання  прилеглої до закладів території: упорядковуються газони та квітники,  прибирається сміття та опале листя.

21:20 06.04.2021