Комунальний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа" Степанівської селищної ради

Основним напрямком діяльності комунального закладу «ДЮСШ» Степанівської селищної ради є: розвиток здібностей вихованців в обраному виді спорту, створення необхідних умов для гармонійного виховання, фізичного розвитку, повноцінного оздоровлення, змістовного відпочинку і дозвілля дітей та молоді, самореалізації, набуття навичок здорового способу життя, підготовки спортивного резерву для збірних команд України.

Заклад заснований та функціонує з 01.01.2012 року. З 01.01.2021 засновником комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа» є Степанівська селищна рада.

На 01 вересня 2023 року у школі працює 9 тренерів-викладачів. Тренерсько-викладацький склад спортивної школи нараховує працівників: вищої категорії – 1 тренер (Шелест О.П.), першої категорії – 1 тренер (Шелест Л.Г.), другої категорії - 2 тренера. Один тренер має почесне звання заслужений майстер спорту, три тренери майстрів спорту України міжнародного класу, один тренер – майстер спорту України.

КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради з 20 вересня 2021 року культивує три види спорту:

• Футбол – 5 тренерів, 163 учні (станом на 2023 рік);
  • Легка атлетика – 3 тренери, 33 учні (станом на 2023 рік);
  • Хокей на траві – 1 тренер, 17 учнів (станом на 2023 рік).

У відділеннях ДЮСШ підготовлено:

• 2 кандидати у майстри спорту України;
  • 3 спортсмени І розряду;
  • 6 спортсменів ІІ та ІІІ розрядів;
  • 178 спортсменів масових розрядів.

Важливим напрямком в роботі ДЮСШ є підготовка найбільш обдарованих учнів для подальшого спортивного вдосконалення у спортивні спеціалізовані заклади. У 2021 році трьох вихованців відділення легкої атлетики направлено до Державної установи «Східний державний центр олімпійської підготовки з легкої атлетики» для удосконалення спортивної майстерності.

Протягом 2023 року вихованці КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради брали участь та ставали неодноразовими призерами чемпіонатів України, обласних та міських змагань.

У 2024 році вихованець КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради Лазоренко Сергій ввійшов до складу команди України для участі в чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій зі спортивної ходьби, що пройде в березні в Анталії, Туреччині.

Діяльність комунального закладу ДЮСШ Степанівської селищної ради спрямована не тільки на досягнення високих спортивних результатів, а й на гармонійне виховання, повноцінне оздоровлення, змістовний відпочинок і дозвілля дітей та молоді громади.

Детальніше ознайомитися з закладом можна ознайомитися на офіційній сторінці у Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100093492336824