УСПІШНИЙ ВИСТУП НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФЕСТИВАЛІ

Хореографічні колективи Степанівської громади взяли участь у Всеукраїнському  фестивалі-конкурсі «Танцююча нація», який відбувся 06 червня 2021 року в актовому залі Сумського державного університету.

14:10 07.06.2021

У Степанівці пролунав останній дзвоник

У Степанівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів та Степанівській філії 04 червня 2021 року відбулися урочистості з нагоди проведення шкільного свята «Останній дзвоник».

16:54 04.06.2021

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ХОКЕЮ НА ТРАВІ

Спортивне життя Степанівської громади найближчим часом стане набагато різноманітнішим, адже в комунальному закладі "Дитячо-юнацька спортивна школа"  відкриється відділення з хокею на траві.

15:24 04.06.2021

Останній дзвоник пролунав у стінах Новосуханівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Сьогодні 03 червня 2021 року для 102 учнів Новосуханівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області відбулися урочистості з нагоди свята «Останнього дзвоника». Загалом навчання в школах Степанівської територіальної громади триватиме до 10 червня, – повідомила начальниця управління освіти, культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради Кощій А. С. Проте кожний заклад освіти, у відповідності до власної Освітньої програми, може сам вирішувати, коли завершувати навчальний рік.

13:13 03.06.2021

ВІДКРИТА ПЕРШІСТЬ ДЮСШ СТЕПАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ З МІНІ-ФУТБОЛУ

З настанням літа спортсмени нашої громади продовжують радувати мешканців своїми виступами на змаганнях. Яскравою подією стала Відкрита першість ДЮСШ Степанівської селищної ради з міні-футболу серед юнаків 2010-2012р.н.,  приурочена  Міжнародному дню захисту дітей, що відбулась 02.06.2021 року на полі Степанівського селищного центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх".

14:59 02.06.2021

ВІТАЄМО "КОСІВЩИНСЬКУ МИСТЕЦЬКУ ШКОЛУ"!

Хореографічний колектив "Веселка" ( керівник Тетяна Крючкова)  "Косівщинської мистецької школи", одразу після яскравого виступу у Степанівському будинку культури, зі своєю насиченою програмою вирушив на  другий регіональний тур VІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського, який проходив 30 травня в місті Києві.

15:41 01.06.2021

ПЕРШІСТЬ САДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО КРОСУ ТА СПОРТИВНОЇ ХОДЬБИ

Початок літа для спортсменів комунального закладу "Дитячо-юнацька спортивна школа" Степанівської селищної ради завжди асоціюється зі змаганнями пам'яті заслуженого тренера України В.М. Синявіна. Щорічна відкрита першість Садівської сільської ради, яка пройшла 29 травня в с. Сад Сумського району зібрала 150 учасників. Степанівську територіальну громаду представляло 18 кращих спортсменів ДЮСШ.

13:50 01.06.2021

Вітаємо всіх маленьких жителів Степанівської громади з Міжнародним днем захисту дітей!

Діти – маленькі частинки великого щастя, ім'я якому – Життя! Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю й теплотою. Діти так потребують любові, турботи й батьківської ласки! Так хочеться, щоб кожне дитяче серце не було обділене цим маленьким щастям. У День Захисту Дітей бажаємо кожній дитині міцної сім'ї і всього необхідного для безтурботного дитинства. Нехай дитячі посмішки осяюють нашу рідну землю, і кожен із маленьких мешканців її  буде здоровим і щасливим.

11:19 01.06.2021

БЛИСКУЧИЙ ВИСТУП СТЕПАНІВСЬКИХ ЛЕГКОАТЛЕТІВ

Чотири вихованці комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа» Степанівської селищної ради прийняли участь на XVI Універсіаді України з легкої атлетики, представляючи команду  Сумського державного університету Криловецька Софія, Шелест Єгор, Гончаренко Ігор та Лазоренко Руслан в дисципліні: спортивна ходьба на дистанції 10000 м. Змагання проходили 29-30 травня 2021 року в м.Івано-Франківськ .

16:14 31.05.2021

ТРЕТІЙ ТУР ЧЕМПІОНАТУ СУМСЬКОГО РАЙОНУ

Результативним виявився черговий тур чемпіонату Сумського району з футболу, адже всі команди Степанівської територіальної громади вийшли переможцями з протистоянь.

15:36 31.05.2021