ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ У КОНКУРСІ ДИТЯЧИХ МАЛЮНКІВ

Дата: 21.05.2021 13:11

З перших років життя нам прищеплюють життєво необхідні правила поводження з легкозаймистими та вибухонебезпечними речовинами.  Завжди актуальним залишається питання інформування дітей з протипожежної безпеки, та алгоритму дій при надзвичайних ситуаціях.

Одним із прикладів такого виховання стала ініціатива Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області про проведення районного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків і робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти» серед шкіл Сумського району. Учні загальноосвітніх закладів громади з ентузіазмом прийняли участь у конкурсі, перемогу в якому здобула учениця Новосуханівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Сизонова Уляна та удостоєна нагороди Почесною грамотою начальника Сумського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області та набором для творчості.

Степанівська селищна рада сердечно вітає Сизонову Уляну з перемогою, бажає успіхів в навчанні і творчості.