ПІДЛІСНІВСЬКИЙ "КОЛОС" - БРОНЗОВИЙ ПРИЗЕР ДРУГОЇ ЛІГИ АФС

Дата: 22.05.2021 19:23

Футболісти і вболівальники Степанівської громади з нетерпінням чекали послаблення карантинних обмежень, адже інтрига боротьби за призові місця зимового чемпіонату Другої ліги АФС зберігалась до заключного туру.

В останньому турі чемпіонату Підліснівський "Колос" здобув вольову перемогу над "Лідером"(4-5), одноосібним лідером Другої ліги. В результаті піднявшись на другу шпальту чемпіонату,але на жаль не втримався там, внаслідок перемоги найближчого конкурента "Лікарського" над "Слобожанщиною - Агро". Отже, за підсумками зимового чемпіонату Другої ліги АФС "Колос"           с. Підліснівка посів почесне ІІІ місце, з чим Степанівська селищна рада сердечно вітає футболістів і наставника (Діденко В.А.), бажає нових перемог, незламності духу і всього найкращого!

Нагадаємо, що Степанівський "Хлібодар" за підсумками зимового чемпіонату Першої ліги АФС посів достойне шосте місце Групи А, вигравши останній матч у команди " Прокуратура" з розгромним рахунком 12:0.