У Степанівській громаді відбулось урочисте покладання квітів до пам'ятників та братських могил загиблих у роки Другої світової війни

У рамках відзначення Дня пам’яті та примирення, а також  76-тої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, яка забрала життя від 50 до 85 мільйонів людей у всьому світі в Степанівській громаді 09  травня  2021 року відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятних знаків, стел, братських могил загиблим воїнам односельцям.

08:20 10.05.2021

У Степанівській громаді відзначать 76-ту річницю перемоги над нацизмом у роки Другої світової війни

З метою належного відзначення у 2021 році Дня пам’яті та примирення і 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні на території Степанівської селищної ради 09 травня 2021 року відбудеться урочисте покладання квітів до пам’ятних знаків та братських могил:

16:54 05.05.2021

ЮНІ РОЗВІДНИКИ СТЕПАНІВКИ

В рамках національно-патріотичного виховання працівники управління освіти, культури, молоді та спорту провели зустріч з  "юними розвідниками" смт Степанівка. Молодь ознайомилася з основами топографії: видами топографічних карт, особливостями роботи з ними, дізналися про способи орієнтування на місцевості, визначення свого місця знаходження. А також відвідали гідрологічну пам'ятку природи " Джерела Г.М.Юнака", вислухали цікаві факти про ансамбль унікальних джерел і нашого героїчного земляка, в честь якого вони названі.

22:26 02.05.2021

Новосуханівський ЗЗСО потребує поточного ремонту даху

Відповідно до звернення директора Новосуханівського закладу загальної середньої освіти щодо протікання покрівлі закладу 30.04.2021 здійснено огляд покрівлі школи. За результатами обстеження встановлено, що покрівля потребує часткового ремонту, а саме - заміни близько 30 листів шиферу.

14:28 30.04.2021

Вітаємо зі світлим святом Великодня!

З Великодніми передзвонами входить у наші домівки та серця найбільш величне християнське свято – Воскресіння Христове.   День, що сповнює нас світлою радістю, спокоєм та глибокою вірою у всемогутність Господньої любові.

11:04 30.04.2021

Завершились навчально-тренувальні збори з легкої атлетики в м.Чолпон-Ата

Тренер-викладач з легкої атлетики  Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа» Степанівської селищної ради Олексій ШЕЛЕСТ разом зі своїми вихованцями Сергієм СВІТЛИЧНИМ та Миколаю РУЩАКОМ з 03 квітня по 26 квітня 2021 року перебували на навчально-тренувальному зборі з легкої атлетики в м.Чолпон-Ата (Киргизстан).

10:29 30.04.2021

УСПІШНІСТЬ І ВПЕВНЕНЕНІСТЬ У СОБІ ЧЕРЕЗ ЗАНЯТТЯ БОКСОМ

Бокс вже став невід’ємною частиною спортивного життя Степанівської громади. З грудня 2019 року  з ініціативи  Степанівської селищної ради на регулярній основі проводяться заняття з цього динамічного та захоплюючого виду спорту.

09:17 30.04.2021

Вітаємо колектив "Степанівські чарівниці" з перемогою у Міжнародному Республіканському онлайн фестивалі "Вогні Баку"

Творчі аматори жіночого вокального колективу «Степанівські чарівниці» Степанівського селищного будинку культури знаходяться у постійному пошуку нових можливостей участі у конкурсах та фестивалях.

10:12 28.04.2021

Озеленення прилеглих територій закладів освіти, культури та спорту

З метою озеленення територій закладів бюджетної сфери Степанівської селищної ради 27.04.2021 організовано поїздку для директорів закладів освіти, культури та спорту до Велико-Бобрицького лісництва.

09:20 28.04.2021