ЧЕРГОВА ПЕРЕМОГА "КОЛОСА"!

Дата: 17.05.2021 01:38

У Другій лізі зимового чемпіонату АФС було зіграно два матчі тринадцятого туру. Недригайлівський «Олімпік», відверто кажучи, доволі неочікувано обіграв «Лікарське», а «Колос» с. Підліснівка після перерви впевнено здолав супротив «Сучасника-Лібра» з рахунком 5:0.

Голи: Чернишов Олег (37), Чернишов Андрій (45, 49, 50), Кузьоменський (47)

Перед заключним туром турнірна дистанція між «Лікарським» та «Колосом» скоротилася до двох очок, а це означає, що інтрига у боротьбі за «срібло» збережеться до останнього.

Нагадаємо, що Степанівський "Хлібодар" за підсумками зимового чемпіонату Першої ліги АФС посів достойне шосте місце Групи А, вигравши останній матч у команди " Прокуратура" з розгромним рахунком 12:0.

Бажаємо нашим футболістам нових яскравих перемог!