Підліснівський сільський будинок культури

Адреса: с. Підліснівка, вул. Центральна, 5

Підліснівський  будинок культури -  центр культури та дозвілля у селі, що забезпечує культурно- масову роботу всіх верств населення.  Робота СБК спрямована на забезпечення духовних потреб населення, відродження та збереження народних традицій, виявлення розвиток творчих здібностей обдарованої молоді та дітей.

Директор Підліснівського СБК  Курасова Алла Миколаївна.

Приміщення будинку культури має два поверхи.  Глядацька зала розрахована на  350 місць, фактично розміщено 294 крісла для сидіння. Для гурткової діяльності використовуються: кабінет директора, кімната для зберігання костюмів та кімната для зберігання музичного і технічного обладнання, на другому поверсі кімнати займають: поштове відділення та бібліотека.

В Підліснівському СБК діють такі клубні формування: гурток художнього читання, керівник - Курасова А.М.; та драматичний гурток, керівник Курасов І.В., танцювальний аматорський колектив «Асорті» (має три групи: доросла, середня та молодша), керівник - Пушило О.М, народний вокальний ансамбль "Горлиця", керівник Іванов Є.О. У вечірні години проводиться молодіжна дискотека.

Культурно-масова робота: участь у: міжнародних, всеукраїнський, обласних та районних  фестивалях. Творчі колективи неодноразово ставали лауреатом різноманітних конкурсів.