26 квітня – День пам'яті Чорнобильської трагедії

Тридцять п’ять років тому в Україні сталася найбільша в світі на той час техногенна катастрофа – аварія на Чорнобильській АЕС.    Указом Президії Верховної Ради Української РСР у 1990 році 26 квітня було проголошено «Днем чорнобильської трагедії». 8 грудня 2016 року резолюцією Генеральної Асамблеї ООН  проголошено  Міжнародним днем пам'яті про чорнобильську катастрофу, що відзначається щорічно 26 квітня, адже саме в цей весняний день 1986 року о 01 годині 25 хвилин над четвертим реактором Чорнобильської АЕС нічну темряву розірвало полум’я. Українці вперше зустрілися з такою грізною силою, як ядерна енергія, що вийшла з-під контролю.

08:29 26.04.2021

Річний план роботи школи як частина стратегії розвитку

Після розроблення стратегії розвитку школи перед директором постає важливе завдання – втілити її у життя. Заклад реалізує стратегію через систему планування, в основою якої — річний план роботи школи. Річний план дає змогу директорові ефективно організувати поточну діяльність закладу.

16:06 23.04.2021

ІСТОРІЇ РОЗСИПАНЕ НАМИСТО. До історії села Косівщина. Засновник села Роман Матвійович Косовцов

Що в наш час можна дізнатися про засновника села Романа Матвійовича Косовцова? Проаналізувавши «Списки козацької старшини» 60-х років XVІІІ століття було знайдену коротеньку біографію старшого полкового писаря Романа Косовцова.

10:29 23.04.2021

Відбувся міжнародний онлайн семінар: "Рік дистанційного навчання у школах: досвід України та Чехії"

20 квітня 2021 року відбувся міжнародний онлайн-семінар «Дистанційне навчання у школах: досвід Чеської Республіки», організований Державною службою якості освіти України спільно з Асоціацією з міжнародних питань Чеської Республіки.

17:27 21.04.2021

Відбулась онлайн-нарада з керівниками закладів культури та спорту

Відбулась нарада  з керівниками закладів культури та спорту Степанівської селищної ради в режимі онлайн 20 квітня 2021 року. Головним питанням порядку денного було обговорення формату проведення,  в умовах карантину викликаним коронавірусом COVID-19, загальноселищного свята «День селища Степанівка», відзначення Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Також підіймались питання функціонування сайтів(блогів) закладів культури та спорту Степанівської громади, особливостей обліку проведених культурно-масових заходів за поточний рік та інші питання діяльності закладів.

14:28 20.04.2021

Запрошуємо на онлайн-курс «30 кроків до Нової української школи: навчаємо громадянина»

Громадсько-активна школа — якісна освіта й успішна громада Питання забезпечення якості освіти представлені в циклі онлайн-курсів «30 кроків до Нової української школи: навчаємо громадянина», розробленому на виконання Програми підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа». До створення навчальних матеріалів долучилася Державна служба якості освіти України як партнер Європейського центру імені Вергеланда (Королівство Норвегія) в межах реалізації меморандуму про співпрацю.

13:19 20.04.2021

Робоча зустріч щодо відновлення ремонтних робіт покрівлі Степанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

На базі Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулася зустріч очільника громади Лукаша В. О., представників депутатського корпусу та підрядної організації ТОВ «СФЕРА АВ», яка виконує роботи по об’єкту «Капітальний ремонт покрівлі Степанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, вул. Центральна, 70 смт. Степанівка Сумського району Сумської області». Головним питанням порядку денного стало відновлення будівельних робіт по даному проєкту в 2021 році.

18:35 19.04.2021

Робоча зустріч щодо відновлення будівництва Степанівського ЗДО "Орлятко"

Робочий тиждень розпочався з вирішення важливих для громади питань. Одне із них є завершення будівництва на об’єкті «Нове будівництво ЗДО «Орлятко» по вул. Центральній, 44 в смт. Степанівка Сумського району Сумської області».

11:47 19.04.2021

ПРОДОВЖУЄМО ОБЛАШТОВУВАТИ ВОЛЕЙБОЛЬНИЙ МАЙДАНЧИК ТОРОПИЛІВСЬКОГО МАСИВУ

Проведенні роботи з підвезення піску, планування та вирівнювання поверхні волейбольного майданчика Торопилівського масиву. Після виконання робіт відбулась захоплива гра юних Степанівських спортсменів, яких жваво підтримували місцеві мешканці.

11:01 16.04.2021