Участь у мистецьких конкурсах у 2024 році

У СТЕПАНІВСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ ВІДБУЛАСЯ II ЧАСТИНА МІСЦЕВОГО КОНКУРСУ ЧИТЦІВ, ПРИСВЯЧЕНОГО ПАМ’ЯТІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА.

У СТЕПАНІВСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ  ВІДБУЛАСЯ II ЧАСТИНА  МІСЦЕВОГО КОНКУРСУ ЧИТЦІВ, ПРИСВЯЧЕНОГО ПАМ’ЯТІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА.

14:58 26.03.2024

7 березня в Степанівському ліцеї Степанівської селищної ради відбувся I етап конкурсу читців творів великого Кобзаря. Захід присвячений 210-й річниці від Дня народження неперевершеного світоча української культури, геніального поета, художника, мис

7 березня в Степанівському ліцеї Степанівської селищної ради відбувся I етап конкурсу читців творів великого Кобзаря. Захід  присвячений 210-й річниці від Дня народження  неперевершеного світоча української культури, геніального поета, художника, мислителя Тараса Григоровича Шевченка.

11:15 25.03.2024

Вихованці та викладачі КЗ ЦПО – мистецька школа Степанівської селищної ради взяли участь у XII Всеукраїнському багатожанровому конкурсі мистецтв "Зірковий Зорепад" в номінації народне мистецтво.

10:57 25.03.2024

Солістка ансамблю "Веселка"КЗ ЦПО - мистецька школа Софія СТЕПАНЕНКО. стала лауреатом I премії Всеукраїнського фестивалю –конкурсу мистецтв"ПЕРЛИНА УКРАЇНИ" ( хореографія), який проходив в лютому 2024 року у м.Київ.

Солістка ансамблю "Веселка"КЗ ЦПО -    мистецька школа   Софія СТЕПАНЕНКО.  стала лауреатом I премії Всеукраїнського  фестивалю –конкурсу   мистецтв"ПЕРЛИНА УКРАЇНИ"  ( хореографія), який проходив в лютому 2024 року у м.Київ.

10:54 25.03.2024

ДИПЛОМ ЛАУРЕАТА 1 ПРЕМІЇ НА ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ДВОТУРОВОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ МИСТЕЦТВ «РІЗДВЯНА УКРАЇНА» ОТРИМАЛИ ВИХОВАНЦІ ТАНЦЮВАЛЬНОГО КОЛЕКТИВУ «ВЕСЕЛКА» КЗ ЦПО – МИСТЕЦЬКА ШКОЛА

10:51 25.03.2024