НА ПЕРЕМОЖНОМУ ШЛЯХУ ДО ОЛІМПІАДИ

Дата: 21.05.2021 16:08

Мешканці Степанівської громади, добре відомі не тільки на всеукраїнських аренах, вони часто стають учасниками міжнародних чемпіонатів і турнірів. Одним із таких спортсменів є вихованець КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради Світличний Сергій, мешканець с. Косівщина.

Черговим викликом для провідного легкоатлета Степанівської ОТГ став командний чемпіонат України  з легкої атлетики, який проходив 17 травня у м. Луцьк. В дисципліні спортивна ходьба на 5000 м  серед чоловіків він став переможцем  з результатом 19.59 хв. Тренери  спортсмена  Олексій та Людмила Шелести.

Нагадаємо, що Сергій являється кандидатом в олімпійську збірну України. Степанівська селищна рада бажає нових звершень спортсмену на шляху до поставленої мети, щиро вдячна легкоатлету та тренерам за  високі результати на всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Фото – Світличний Сергій на дистанції.