ВИСТУП ВОЛЕЙБОЛЬНОЇ КОМАНДИ СТЕПАНІВСЬКОЇ ТГ

Дата: 23.05.2021 11:27

В рамках обласного етапу всеукраїнського спортивного свята "Краща спортивна громада Сумщини 2021" 22 травня в спорткомплексі СумДУ відбувся волейбольний турнір, в якому прийняли участь вісім збірних команд об'єднаних територіальних громад області.

Волейбольна команда Степанівської ТГ провела 3 стикові матчі у своїй групі, поступившись командам з Липової Долини, Миколаївки(2:0), наші волейболісти здобули вольову перемогу над командою Нижньої Сироватки (2-0). В матчі за 5-6 місце збірна Недригайлова відмовилась приймати участь, що забезпечило нашій команді п'яте місце в загальному заліку.

Степанівська селищна рада дякує нашим спортсменам за достойний виступ та зичить успіхів у спорті.