ВІТАЄМО "КОСІВЩИНСЬКУ МИСТЕЦЬКУ ШКОЛУ"!

Хореографічний колектив "Веселка" ( керівник Тетяна Крючкова)  "Косівщинської мистецької школи", одразу після яскравого виступу у Степанівському будинку культури, зі своєю насиченою програмою вирушив на  другий регіональний тур VІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського, який проходив 30 травня в місті Києві.

15:41 01.06.2021

ПЕРШІСТЬ САДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО КРОСУ ТА СПОРТИВНОЇ ХОДЬБИ

Початок літа для спортсменів комунального закладу "Дитячо-юнацька спортивна школа" Степанівської селищної ради завжди асоціюється зі змаганнями пам'яті заслуженого тренера України В.М. Синявіна. Щорічна відкрита першість Садівської сільської ради, яка пройшла 29 травня в с. Сад Сумського району зібрала 150 учасників. Степанівську територіальну громаду представляло 18 кращих спортсменів ДЮСШ.

13:50 01.06.2021

Вітаємо всіх маленьких жителів Степанівської громади з Міжнародним днем захисту дітей!

Діти – маленькі частинки великого щастя, ім'я якому – Життя! Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю й теплотою. Діти так потребують любові, турботи й батьківської ласки! Так хочеться, щоб кожне дитяче серце не було обділене цим маленьким щастям. У День Захисту Дітей бажаємо кожній дитині міцної сім'ї і всього необхідного для безтурботного дитинства. Нехай дитячі посмішки осяюють нашу рідну землю, і кожен із маленьких мешканців її  буде здоровим і щасливим.

11:19 01.06.2021

БЛИСКУЧИЙ ВИСТУП СТЕПАНІВСЬКИХ ЛЕГКОАТЛЕТІВ

Чотири вихованці комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа» Степанівської селищної ради прийняли участь на XVI Універсіаді України з легкої атлетики, представляючи команду  Сумського державного університету Криловецька Софія, Шелест Єгор, Гончаренко Ігор та Лазоренко Руслан в дисципліні: спортивна ходьба на дистанції 10000 м. Змагання проходили 29-30 травня 2021 року в м.Івано-Франківськ .

16:14 31.05.2021

ТРЕТІЙ ТУР ЧЕМПІОНАТУ СУМСЬКОГО РАЙОНУ

Результативним виявився черговий тур чемпіонату Сумського району з футболу, адже всі команди Степанівської територіальної громади вийшли переможцями з протистоянь.

15:36 31.05.2021

СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Багата наша земля на таланти! Підтвердженням цих слів став звітний концерт Косівщинської мистецької школи  Степанівської селищної ради, присвячений Міжнародному дню захисту дітей, що відбувся в стінах Степанівського селищного будинку культури.

19:46 29.05.2021

Міжнародний День захисту дітей у закладах загальної середньої освіти

Відповідно до планів роботи освітніх закладів Степанівської селищної ради 01 червня 2021 року в закладах загальної середньої освіти громади відбудуться заходи з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

10:49 27.05.2021

Як налагодити освітній процес в умовах дистанційного навчання

Технології дистанційного та змішаного навчання за рік пандемії коронавірусу стали вже звичними для шкіл. Державна служба якості освіти також пристосувала інструментарій проведення інституційного аудиту до умов дистанційної або частково дистанційної роботи закладів. Адаптації потребує організація освітньої діяльності, щоб заклади продовжували працювати якісно та ефективно і в умовах очного навчання, і онлайн. Змінювати слід і всі компоненти системи освітнього процесу школи.

11:28 26.05.2021

ВИСТУП СТЕПАНІВСЬКИХ ФУТБОЛІСТІВ

З послабленням карантинних обмежень стрімко набрало обертів спортивне життя Степанівки.  Одним з відповідальних стартів для наших юних футболістів став чемпіонат ГО ВФСТ "Колос", який проходив 21-23 травня 2021 року м. Гребінка, Полтавської області.

17:10 25.05.2021