Вручення свідоцтва про повну загальну середню освіту в Степанівській ОТГ

У оновленій актовій залі Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області 31 липня 2020 року випускникам 11-го класу видано свідоцтва про повну загальну середню освіту.

12:57 31.07.2020

Аматори Степанівського селищного клубу завойовують віртуальний простір

31 липня відбудеться ІІІ Міжнародний дистанційний багатожанровий конкурс мистецтв "PLANET START" (Україна-Болгарія) Аматори Степанівського селищного клубу  підготували свої роботи для участі у цьому конкурсі. БАЖАЄМО КОЛЕКТИВУ ТВОЧИХ УСПІХІВ ТА ПЕРЕМОГ!

14:34 30.07.2020

Ремонт спортивної зали Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Відповідно до проектно-кошторисної документації по об'єкту "Капітальний ремонт спортивного залу Степанівської загальноосвітньої школи I-III ступенів по вул. Центральна, буд.70 в смт. Степанівка Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області" розпочато ремонтні роботи стелі та електричної проводки спорзали. За результатами проведення спрощеної процедури закупівлі переможцем вищезазначеного об'єкту визначено ФОП Деменчук С. О. Управлінням освіти, культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради 17.07.2020 заключено договір з переможцем торгів на загальну суму 704,000 тис. гривень. Рішенням 28 сесії Степанівської селищної ради 7 скликання від 19.05.2020 виділено кошти у сумі 150,000 тис. гривень для початку ремонтних робіт. Дякуємо депутатському корпусу селищної ради на чолі з Лукашем В. О. та надіємося на подальшу співпрацю.

15:25 29.07.2020

Ремонт покрівлі Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Станом на 28.07.2020 тривають ремонтні роботи покрівлі Степанівської ЗОШ. Цього року з місцевого бюджету викоритсано кошти в сумі 288,690 тис. гривень для проведення вищезазначених робіт. Дякуємо всьому депутатському корпусу Степанівської селищної ради на чолі з Лукашем В. О. за розвиток освіти громади.

09:36 28.07.2020

В Степанівській громаді відбулося футбольне свято "Кубок Поколінь - 2020"

Традиційно в останні дні липня у Степанівській громаді відбувається грандіозне футбольне свято «Кубок Поколінь». Цей рік не був винятком. Незважаючи на  ряд суттєвих перепон, короновірус у тому числі, найстійкіші, найвідданіші цьому виду спорту  зібралися на футбольному майданчику Степанівського селищного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Для участі у футбольному турнірі було заявлено шість команд різних поколінь, а саме:

16:12 26.07.2020

Вшанування пам'яті героя-односельця Спасьонова В.В, що загинув в АТО

23 липня 2014 року трагедія сколихнула серця багатьох українців. У результаті тяжкого вогнепального осколкового ураження у м. Лисичанськ Луганської області помер підполковник Збройних сил України Спасьонов Василь Володимирович, начальник протиповітряної оборони 51 бригади, якого поховали на день Святого Володимира у мальовничому селі Житані Волинської області. Проводжали в останню путь на Волині, а оплакували ще й у рідній Степанівці на Сумщині, адже  саме тут Василь Володимирович народився, тут пройшло його дитинство, шкільні роки, юність.

13:30 24.07.2020

5 тур Відкритого Чемпіонату Сумського району з футболу серед аматорських команд

5 тур  Відкритого Чемпіонату та Першості Сумського району з футболу серед аматорських команд сезону 2020 року відбувся 19.07.2020. Для участі в ньому було заявлено 2 команди Степанівської селищної ради:  «Колос» та  «Хлібодар».

17:18 19.07.2020

Відбулась нарада з питань підготовки проведення загальноселищного свята футболу "Кубок Поколінь 2020"

В приміщенні Степанівської селищної ради 17 липня 2020 року відбулась нарада при селищному голові з питань підготовки до проведення загальноселищного свята футболу «Кубок Поколінь 2020». Головною темою зустрічі було обговорення формату проведення свята в умовах карантину викликаним коронавірусом COVID-19.

20:42 17.07.2020