Нові перемоги!

За ініціативи управління культури Сумської обласної державної адміністрації та Сумського обласного науково-методичного центру культури і мистецтв з  30.06.2020 року по 07.07.2020 проводився Відкритий обласний конкурс естрадної пісні та сучасної популярної музики «Радослав». Цього року, свою творчість представили 46 конкурсантів з різних куточків України.

13:13 15.07.2020

Робота закладів культури в період послаблення карантину

Творче повсякдення працівників культури Степанівської громади в умовах карантину досить  насичене. Керівники займаються самоосвітою, веденням документації, організацією поточного та часткового ремонтів. В усіх закладах здійснюється впорядкування територій прилеглих до будівель закладів культури.

14:01 13.07.2020

Онлайн зустріч з віце-президентом WTTC Лолою Карденас

Оnline зустріч з віце-президентом  WTTC Лолою Карденас відбулась 09 липня 2020 року.  Фахівці Національної туристичної організації України в партнерстві із WTTC (The World Travel & Tourism Council) презентували серію протоколів для основних галузей туристичного сектора України з метою ефективного пом'якшення наслідків пандемії COVID-19.

11:35 09.07.2020

Підготовка закладів освіти Степанівської селищної ради до нового навчального року

На реалізацію державної концепції «Нова українська школа» та з метою підготовки закладів освіти Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області до початку нового 2020/2021 навчального року розпочато ремонтні роботи перших класів закладів загальної середньої освіти. Третій рік поспіль Степанівська селищна рада дбає про реалізацію державної політики в сфері освіти. Цього року на ремонт початкових класів виділено кошти у сумі 250,0 тис. гривень відповідно до рішення 29 сесії Степанівської селищної ради 7 скликання від 11.06.2020. Також на протипожежні заходи виділено кошти у сумі 50,0 тис. гривень. Для закупівлі фарби в заклади освіти проведено тендерну процедуру. В результаті проведених торгів переможцем визнано ТОВ «Виробниче підприємство «ПОЛІСАН» та заключено договір на суму 79,6 тис. гривень. Станом на 30.06.2020 по закладам освіти завезено фарбу та розпочато поточні ремонтні роботи.

13:07 30.06.2020

Вітаємо Пастушенко Л.С. з перемогою в Міжнародному дистанційному фестивалі-конкурсі "Хіт Парад 2020"

Керівник вокального квартету «Степанівські чарівниці» Степанівського селищного будинку культури Людмила Пастушенко, стала лауреатом 1 премії на Міжнародному дистанційному фестивалі-конкурсі «Хіт-парад 2020» у номінації «естрадний вокал»(професіонали), який проходив у м.Львів.

08:39 23.06.2020