Випускний у Косівщинському ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Лесі Українки

Дата: 03.07.2021 07:29

"Життя - не зебра з чорних і білих смуг, а шахова дошка. Тут все залежить від твого ходу".

У теплий літній вечір, 02 липня 2021 року, дванадцять випускників Косівщинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Лесі Українки зіграли свою останню партію на головній дошці закладу. Одинадцятикласники подарували всім присутнім незабутні емоції: хвилювання, радості, любові та віри у світле майбутнє. Вітав випускників селищний голова Лукаш Володимир Олександрович, який побажав щасливої долі і здійснення заповітних мрій. Директор школи Щебетенко Вікторія Іванівна, як рідна мати, знайшла для кожного випускника  добрі слова, сповнені любові і гордості за кожного з них. Вечір прощання був задушевним, сповнений світлої радості за дітей і гіркоти розлуки.

У добру путь, випускники! Нехай доросле життя  ваше буде сповнена нових можливостей і перспектив, блискучих ідей і успіхів