Степанівка посіла друге місце в обласних спортивних змаганнях «Краще спортивне село Сумщини – 2021 року»

Дата: 22.06.2021 14:58

Збірна команда смт. Степанівка 19 червня 2021 року взяла участь у обласних спортивних змаганнях «Краще спортивне село Сумщини – 2021 року». Наша збірна посіла почесне ДРУГЕ місце серед 8 команд учасниць.

Змагання проходили з таких видів спорту:

Гирьовий спорт – 5 місце;

Міні-футбол – 2 місце;

Шашки (жінки) – 5 місце;

Шахи (чоловіки) – 1 місце;

Настільний теніс (чоловік і жінка) – 2 місце;

Перетягування канату (линви) – 4 місце.

Особливо видовищними були змагання з міні футболу. Після впевненого виходу із групи до ¼ фіналу, футболісти із рахунком 3:1 перемогли команду Садівської сільської ради. У фіналі хлопці зустрілися із командою Миколаївської селищної ради, якій поступилися 4:5.

Дякуємо кожному учаснику команди за волю до перемоги! Бажаємо нових звершень та перемог.