ПЕРЕМОЖНА УЧАСТЬ СОЛІСТОК НАРОДНОГО АМАТОРСЬКОГО ВОКАЛЬНОГО АНСАМБЛЮ "КОСІВ'ЯНОЧКА"КОСІВЩИНСЬКОГО БУДИНКУ КУЛЬТУРИ

Дата: 22.06.2021 06:10

У квітні-травні 2021 року в м. Суми проходив Міжрегіональний дистанційний Багатожанровий фестиваль-конкурс "Зірки сцени" в якому взяли участь солістки народного аматорського вокального ансамблю "Косів'яночка" Косівщинського СБК Онищенко Олександра та Гончаренко Дарина. Молоді обдарування були неперевершені. Онищенко Саша нагороджена Дипломом за зайняте 1 місце в молодіжній категорії, в номінації (народний вокал), а Дарина Гончаренко за зайняте 1 місце в молодіжній категорії, в номінації (естрадний вокал) (Керівник - Анна Мохнюк)

Бажаємо творчих злетів. Нехай даний вам талант розкривається у всіх гранях, а творча енергія буде потужною і нескінченною.