Харчоблок Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів отримає нове обладнання

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 30.04.2020 № 585 «Про затвердження деяких переліків погоджених пропозицій обласних державних адміністрацій щодо використання освітньої субвенції у 2020 році за відповідними напрями» виділено кошти у сумі 177,6 тис. гривень для придбання технологічного обладнання на харчоблок Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області Кошти надійдуть на умовах співфінансування місцевого бюджету, з якого буде виділено 19,8 тис. гривень.

16:16 06.05.2020

СТЕПАНІВЦІ -350. Історії розсипане намисто. Храми Степанівської душі

Дорогі односельці, від щирого серця вітаємо всіх із Храмовим святом — Днем пам’яті Георгія Побідоносця! Це свято у нас відзначається як День селища Степанівка. Цьогоріч ми святкуємо особливу дату - 350-річний ювілей рідного селища. Степанівка має славетну історію. Селище знало часи колективізації і репресій, війни і голодомору, відбудови і розквіту. Були часи руйнування храму і часи його відродження. Степанівка була частиною непростих процесів та явищ, які відбувалися у той чи інший час на території України.

16:00 06.05.2020

Вітаємо з перемогою в обласному конкурсі Степанівську ЗОШ І-ІІІ ступенів

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 21.04.2020 № 236-ОД «Про підсумки ІІ (заочного) та проведення ІІІ (очного) етапів обласного конкурсу «На кращий опорний заклад загальної середньої освіти» у 2020 році» Степанівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області (далі – Степанівська ЗОШ І-ІІІ ст.) визнано переможцем ІІ (заочного) етапу обласного конкурсу.

15:46 23.04.2020

Степанівці - 350

2020 рік - визначний для кожного жителя селища Степанівка. Адже цьогоріч виповнюється 350 років  від першої   згадки про наше селище. 350 років -  це мало чи багато? Історія  Степанівки охопила п’ять століть історії людства, це крапля для Всесвіту, проте  долі кожного жителя Степанівки - це безкрає море життєвих історій і подій.

10:53 22.04.2020

Подолаємо COVID-19 разом

Степанівська громада активно долучилася до протидії поширенню коронавірусу. Місцеве самоврядування, окрім запровадження карантинних заходів, виділяє кошти на закупівлю засобів індивідуального захисту, деззасобів, організує підвіз медиків на роботу, доставляє продукти для літніх людей і соціально незахищених сімей, також запроваджено автоторгівлю продуктами, ліками та найбільш необхідними товарами до віддалених куточків громади, проводить обробку деззасобами під’їзди багатоповерхівок

07:41 07.04.2020

Організація роботи закладів освіти Степанівської селищної ради на період карантину

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 11.03.2020 № 211 (зі змінами, внесеними 16 та 25 березня 2020 року), наказу Міністерства освіти і науки України від 16.03.2020 № 406 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19», рішення виконавчого комітету Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області від 12.03.2020 № 39 «Про заходи щодо недопущення занесення та поширення на території Степанівської селищної ради гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV» у закладах бюджетної сфери, підпорядкованих управлінню освіти, культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради, оголошено карантин у термін з 12 березня до 24 квітня 2020 року.

16:21 02.04.2020

Заклади культури та спорту Степанівської громади в умовах карантину

Усі заклади культури та спорту Степанівської селищної ради беззаперечно виконують норми карантинних заходів. З метою протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 та безпеки жителів громади було відтерміновано проведення всіх спортивних та культурно-мистецьких масових заходів, а працівників було переведено на гнучкий графік роботи.

15:08 02.04.2020