День фізичної культури і спорту в Степанівській громаді

Свято День фізичної культури і спорту – це свято здорових, цілеспрямованих людей,  свято усіх  любителів здорового способу життя , які зібралися на міні футбольному полі Степанівського селищного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» суботнього ранку 12 вересня 2020 року.

20:49 12.09.2020

Творчі люди Степанівки. Гринько Олександра Пилипівна

Гринько Олександра Пилипівна народилася 23 березня 1957 року в селищі Степанівка Сумського району. В 1965 році пішла до першого класу Степанівської 8-річної школи та відразу почала активно брати участь в шкільній художній самодіяльності.

14:13 11.09.2020

"Готуй сани влітку" (Підготовка закладів бюджетної сфери до опалювального сезону 2020/2021 років)

Серед важливих завдань управління освіти, культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради  на сьогодні найбільше турбує підготовка закладів бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років. На території Степанівської громади функціонує 3 заклади загальної середньої освіти, 4 заклади дошкільної освіти, 9 закладів культури та 1 спортивний комплекс.

12:45 11.09.2020

ІСТОРІЇ РОЗСИПАНЕ НАМИСТО. Народний аматорський вокальний ансамбль «Горлиця» Підліснівського СБК

Горлиця… Як ніжно звучить, тепло…Відразу на думку спадає патріотичний ланцюжок дивовижних понять – і всі жіночого роду: Україна, рідна земля, калина, тополя, пісня. Пісня, що душі нашої, де освячуються щирою любов’ю всі ці дорогі для нас поняття, переливається у груди птаха – аби крила були, аби плинули можна було над простором неозорим.

09:42 09.09.2020

В стінах Підліснівського СБК знову пролунала народна пісня

Аматори народного жіночого ансамблю «Горлиця» Підліснівського сільського будинку культури відновили свої репетиції, щоб підготувати нову програму та подарувати українську пісню жителям Степанівської громади.

08:27 09.09.2020

Спортмени Степанівської громади візьмуть участь у змаганнях з пантратіону в м.Бровари

Найсильніші спортсмени секції панкратіону (інструктор Асютченко Сергій) братимуть участь у фіналі Кубку України 2020 з панкратіону та грепплінгу серед чоловіків та жінок, а також особисто-командному чемпіонаті України серед юнаків, молодших юнаків та дітей, що відбудеться 16-20 вересня 2020 року в м.Бровари.

11:44 07.09.2020

Чергова перемога аматорів Степанівської громади в дистанційному фестиваль-конкурсі!

Зіркове журі III Міжнародного дистанційного фестиваль - конкурсу мистецтв SOLOVIOV ART відзначило нагородами талановитих аматорів та керівників Степанівського селищного клубу Степанівської селищної ради, а саме:

08:10 07.09.2020

Ветеранська команда "Хлібодар" взяла участь у Кубку України 50+

Із 2 по 6 вересня 2020 року футбольна ветеранська команда «Хлібодар» Степанівської селищної ради, за підтримки селищного голови Володимира Лукаша та директора ТОВ «Хлібодар» Сергія Карпенка,  взяла участь у Чемпіонаті України з футзалу серед ветеранів 60+, Кубок України з футзалу серед ветеранів 40+, 50+, який проходив у м.Одеса. З метою участі вищезазначеної команди в змаганнях із місцевого бюджету виділено кошти в сумі 14,5 тис. гривень.

14:11 06.09.2020