Сумського району Сумської області

ВІДКРИТА ПЕРШІСТЬ ДЮСШ СТЕПАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ З МІНІ-ФУТБОЛУ

Дата: 02.06.2021 14:59
Кількість переглядів: 27

З настанням літа спортсмени нашої громади продовжують радувати мешканців своїми виступами на змаганнях. Яскравою подією стала Відкрита першість ДЮСШ Степанівської селищної ради з міні-футболу серед юнаків 2010-2012р.н.,  приурочена  Міжнародному дню захисту дітей, що відбулась 02.06.2021 року на полі Степанівського селищного центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх".

В турнірі взяли участь чотири команди Бездриковської, Садівської, Миколаївської сільських рад, та команда Степанівської  селищної ради, яка і стала беззаперечним переможцем змагань, вигравши у команд з с. Бездрик (5:1), с. Сад (3:0), а у вирішальному матчі   Степанівські юнаки фактично "вирвали" перемогу у команди з с.Миколаївки з рахунком 5:4.

Місця на п'єдесталі розділились наступним чином:

І команда Степанівської селищної ради

ІІ команда Миколаївської сільської ради

ІІІ команда Садівської сільської ради

ІV команда Бездриковської сільської ради

Голова Степанівскької селищної ради Лукаш В.О. привітав призерів і переможців, подякував за чесну, достойну боротьбу, також нагородив переможців і призерів медалями і кубками. Степанівська селищна рада дякує за організацію проведення змагань директору ДЮСШ Степанівської селищної ради Шабану О.С., тренеру-викладачу з футболу Акопову Ю.А., бажає юним спортсменам сил, терпіння і нових досягнень.