ПЕРШІСТЬ САДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО КРОСУ ТА СПОРТИВНОЇ ХОДЬБИ

Дата: 01.06.2021 13:50

Початок літа для спортсменів комунального закладу "Дитячо-юнацька спортивна школа" Степанівської селищної ради завжди асоціюється зі змаганнями пам'яті заслуженого тренера України В.М. Синявіна. Щорічна відкрита першість Садівської сільської ради, яка пройшла 29 травня в с. Сад Сумського району зібрала 150 учасників. Степанівську територіальну громаду представляло 18 кращих спортсменів ДЮСШ.

Не залишились наші спортсмени без нагород:

Вікова категорія дівчата 2004-2005 р.н. – Олисеєнко Алла – І-е місце

Вікова категорія юнакі 2004-2005 р.н. – Кпавченко Едуард – І-е місце, Семенов Владислав – ІІ-е місце, Книш Іван – ІІІ-е місце.

Вікова категорія  юнаки 2006-2007 р.н. – Лазоренко Сергій – ІІ-е місце, Кравченко Олексій – ІІІ-е місце.

Вікова категорія дівчата 2008-2009 р.н. Піддубна Аліна – ІІ-е місце.

Гостем змагань стала іменита Сумська біатлоністка, срібна призерка Олімпіади в Нагано, Олена Петрова, яка наголосила на важливості проведення таких змагань, вшановуючи пам'ять великого тренера, наставника і взірця для наступних поколінь.

Фото:  Призери змагань, представники Степанівської громади