Сумського району Сумської області

БЛИСКУЧИЙ ВИСТУП СТЕПАНІВСЬКИХ ЛЕГКОАТЛЕТІВ

Дата: 31.05.2021 16:14
Кількість переглядів: 12

Чотири вихованці комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа» Степанівської селищної ради прийняли участь на XVI Універсіаді України з легкої атлетики, представляючи команду  Сумського державного університету Криловецька Софія, Шелест Єгор, Гончаренко Ігор та Лазоренко Руслан в дисципліні: спортивна ходьба на дистанції 10000 м. Змагання проходили 29-30 травня 2021 року в м.Івано-Франківськ .

Софія Криловецька у підсумку фінішувала другою, Єгор Шелест посів трете місце показавши свій кращій результат на цій дистанції 44хв.47сек та вперше виконав норматив Кандидата у майстри спорту України, четвертим фінішував Ігор Гончаренко а Руслан Лазоренко був сьомим.

Завдяки цим результатам команда Сумського державного університету набравши 998 залікових бали, посіла друге командне місце.

Степанівська селищна рада щиро вітає спортсменів та тренерів з високими результатами, зичить успіхів у навчанні і здобутті нових спортивних вершин, міцного здоров'я та нових перемог!