Останній дзвоник пролунав у стінах Новосуханівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Дата: 03.06.2021 13:13

Сьогодні 03 червня 2021 року для 102 учнів Новосуханівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області відбулися урочистості з нагоди свята «Останнього дзвоника». Загалом навчання в школах Степанівської територіальної громади триватиме до 10 червня, – повідомила начальниця управління освіти, культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради Кощій А. С. Проте кожний заклад освіти, у відповідності до власної Освітньої програми, може сам вирішувати, коли завершувати навчальний рік.

Останній дзвоник у Новосуханівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів розпочався о 09.00 ранку в актовій залі Новосуханівського ОДР.

Голова Степанівської територіальної громади Лукаш В. О., звертаючись до педагогічного колективу, учнів та їх батьків, привітав усіх зі святом, відзначив щоденну роботу вчителів та побажав учням гарного й змістовного відпочинку влітку.

На адресу випускників лунали щирі побажання успіхів на життєвому шляху від директора та вчителів. Під час урочистого заходу кращим школярам вручено грамоти за досягнуті успіхи в навчанні та солодкі подарунки.