УЧАСТЬ у IV ФОРУМІ КЕРІВНИКІВ ОРГАНІВ УПРАВЛІННЯ ОСВІТОЮ, ДИРЕКТОРІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

Дата: 16.06.2021 18:41

За ініціативи Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації 16 червня 2021 року в  Конгрес-центрі Сумського державного університету відбувся IV Форум керівників органів управління  освітою, директорів закладів загальної середньої освіти «Реформування середньої освіти: виклики та нововведення»

Основними спікерами форуму були директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія Гробова, експерт з питань освіти Аналітичного Центру Асоціації міст України Тетяна Куценко, освітній омбудсмен України Сергій Горбачов, експерт з питань освіти Сергій Дятленко, керівник експертної групи з питань бюджетування Директорату європейської інтеграції, бюджетування та узгодження політик Міністерства освіти і науки України Анастасія Софієнко.

Участь у заході взяли керівники органів управління освітою та директори закладів загальної середньої освіти Сумської області. Степанівську територіальну  громаду  представляли начальник УОКМС Антоніна Кощій та директори опорних закладів освіти громади Вікторія Щебетенко та Наталія Бузовська.

Під час  діалогу учасники Форуму порушували питання оптимізації мережі закладів освіти, як вести діалог з громадою щодо питань реформування освітньої мережі, про розподіл освітньої  субвенції.

Окрім того, учасники мали змогу ознайомитися на виставці-презентації із сучасним обладнанням кабінетів природничо-математичних дисциплін