І місце в обласному етапі Всеукраїнської краєзнавчої акції "Українська революція: 100 років надії і боротьби"

Вітаємо вихованців пошукового загону «Знай! Люби! Бережи!» Підліснівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області, керівники – Литвиненко Світлана Василівна, Лазебна Людмила Леонідівна за зайняте І місце в обласному етапі Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби» у напрямку «Дисидентський рух опору комуністичному тоталітарному режимові». Бажаємо творчих злетів та нових перемог!

13:14 25.02.2020

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

У закладах освіти Степанівської селищної ради 20 лютого 2020 року проведено День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Учасники освітнього процесу ушанували пам’ять загиблих простих українців, відданих патріотів, які відчайдушно боролися за європейський вектор розвитку держави, за утвердження української нації, за гідне майбутнє для наступних поколінь. Протягом дня у закладах загальної середньої освіти були проведені: уроки  мужності «Герої не вмирають», лінійка «Пам’яті Небесної Сотні», інформаційна година «Небесна Сотня. Герої, які змінили хід історії України», перегляд документального фільму «Небесна Сотня. Зима, що нас змінила…», тиха акція «Ангели пам’яті», екскурсії до шкільної музейної кімнати «Герої АТО».

13:26 21.02.2020

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ДОСВІДУ РОБОТИ ПЕДАГОГІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ СТЕПАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПІД ЧАС КРУГЛОГО СТОЛУ "ПЕДАГОГІЧНА МАЙСТЕРНЯ"

Педагогічні працівники закладів освіти Степанівської селищної ради (Кривоконь С.Ф., учитель історії Підліснівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Попелюшенко Т.І., вихователь Степанівського ЗДО «Дзвіночок») 19 лютого 2020 року,  у рамках атестації, мали змогу поділитись своїм досвідом з колегами та атестаційною комісією ІІ рівня Асоціації ОТГ Сумського району на базі Нижньосироватської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Б. Грінченка Нижньосироватської сільської ради під час круглого столу «Педагогічна майстерня». Захід проходив у теплій, дружній атмосфері. Кожен педагог підтримував один одного і довели, що дійсно є спеціалістами вищої категорії.

09:23 20.02.2020

КУБОК ІМЕНІ Г. М. ЮНАКА З ВОЛЕЙБОЛУ

Стало доброю традицією Степанівської громади в лютому місяці на честь  легендарного земляка,  повного кавалера ордена Слави  Григорія Михайловича Юнака проводити спортивні змагання з волейболу «Кубок Г. М. Юнака». У відремонтованій спортивній залі Підліснівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів цього року зібралося п’ять команд, а саме: с. Підліснівка, с. Новосуханівка, с. Новосуханівка (школярі), ТОВ «Райз-Північ», смт Степанівка. Кожна команда показала високий рівень підготовки  та велику жагу до перемоги, подарувавши глядачам величезне задоволення від гри. За результатами змагань призові місця розподілилися наступним чином: І місце посіла команда смт. Степанівка, ІІ місце – с. Новосуханівка, ІІІ місце – с. Підліснівка, IV – ТОВ «Райз-Північ», V – с. Новосуханівка (школярі). Переможці отримали медалі та грошові винагороди, а учасники – волейбольні м’ячі від голови Степанівської селищної ради Лукаша Володимира Олександровича. У перервах між іграми, спортсменів  частували запашними пиріжками працівники Підліснівської ЗОШ. Дякуємо ТОВ «Хлібодар», ФОП Баранець С. О., ФОП Білан В. О. за надану спонсорську допомогу в організації харчування учасників змагання.

19:00 15.02.2020

Ти - вічний біль, Афганістан...

В Степанівському селищному будинку культури, 14 лютого 2020 року, був проведений тематичний захід присвячений 31-й річниці виведення військ з Афганістану. Під час зустрічі, присутні ознайомилися з масштабами складних і неоднозначних подій в Афганістані, прослухали фрагменти пісенних творів про афганську війну, вшанували пам’ять тих, хто поліг в Афганських ущелинах, схиливши голови у скорботній хвилині мовчання. Безперечно, афганська кампанія залишила невиліковну рану в душах та серцях тих, хто пройшов складними гірськими стежками, хто втратив друзів, синів чи батьків.

17:54 15.02.2020

Придбано господарчі товари для закладів освіти

З метою покращення матеріальної бази харчоблоків завкладів освіти Степанівської селищної ради, за кошти місцевого бюджету придбано господарчі товари на загальну суму 52 090 гривень.

10:39 13.02.2020

"Хліборобська пісня-2020" завітала до Степанівської громади

Вкотре Степанівська селищна рада, зібрала разом аматорів та шанувальників народної творчості на районному фестивалі-конкурсі народної творчості «Хліборобська пісня». Понад 200 учасників самодіяльних колективів з смт Степанівки, с. Підліснівки, с. Яструбиного та с.Косівщини зустрілись в стінах Степанівського селищного будинку культури.

10:56 10.02.2020

СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ "КУБОК ЮНАКА"

Запрошуємо всіх любителів спорту 15 лютого 2020 року в спортивну залу Підліснівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Степанівської селищної ради на щорічні селищні змагання з волейболу "Кубок Юнака". Початок змагань о 10.00. Цього року змагатимуться команди: смт Степанівки, с. Підліснівки, с. Новосуханівки та команди підприємств розташованих на території громади.

08:40 04.02.2020

Запрошуємо на районний фестиваль "Хліборобська пісня - 2020"

У приміщенні Степанівського селищного будинку культури 09 лютого 2020 року проходитиме районний фестиваль "Хліборобська пісня - 2020". У програмі: 10.00 - Степанівський селищний клуб; 11.00 - Новосуханівка; 12.00 - Яструбине; 14.00 - Косівщина; 15.00 - Підліснівка; 16.00 - Степанівський будинок культури. Запрошуємо жителів та гостей громади підтримати улюблені колективи закладів культури.

08:29 29.01.2020