У Косівщині для дванадцяти випускників пролунав останній дзвоник

Дата: 08.06.2021 16:44

Свято Останнього дзвоника пройшло сьогодні, 08 червня, в Косівщинському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Лесі Українки Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

У 2020/2021 навчальному році навчання в школі завершили 29 дев’ятикласників та 12 учнів одинадцятого класу.

Староста Косівщинського старостату Степаненко Оксана та начальниця управління освіти, культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради Кощій Антоніна привітали учнів закладу освіти із завершенням навчального року.

Посадові особи органу місцевого самоврядування подякували вчителям і батькам за гідне навчання і гарне виховання, дітям побажали веселих канікул, а випускникам – реалізації задуманих планів і удачі в дорослому житті.

Традиційно учні школи підготували неперевершені творчі номери, випускники виконали свій прощальний вальс і пролунав останній дзвінок. Свято було по родинному щирим і теплим.