УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ СПАРТАКІАДІ

Дата: 17.06.2021 13:05

Спортивний комплекс СумДУ став місцем проведення Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Сумської області 15-16 червня 2021року.

На змаганнях були присутні почесні гості:

Вікторія Ведмідь – заступник голови Сумської обласної державної адміністрації;

Олександр Бріжатий – проректор з науково-педагогічної роботи, доцент кандидат педагогічних наук Сумського державного університету;

Євген Походня – начальник управління молоді та спорту Сумської облдержадміністрації;

Ігор Теліженко – голова Сумської обласної профспілкової організації працівників державних установ;

Тетяна Павловська – голова Сумської обласної організація ФСТ «Спартак».

Учасники змагалися з таких видів спорту: настільний теніс, шахи, шашки, волейбол та футзал.

Працівники Степанівської селищної ради, Бездрицької, Миколаївської, Нижньосироватської, Садівської сільських рад ввійшли до складу збірної команди громад Сумського району і гідно представили свої громади у всіх заявлених дисциплінах.

За результатами змагань переможцем стала збірна команда Недригайлівського району, яка представить область на Всеукраїнській спартакіаді.

Степанівська селищна рада щиро дякує працівникам вищезазначених громад за достойну участь у спартакіаді, бажає здоров'я, наснаги і високих показників в роботі.