Вітаємо колектив "Степанівські чарівниці" з перемогою у Міжнародному Республіканському онлайн фестивалі "Вогні Баку"

Дата: 28.04.2021 10:12

Творчі аматори жіночого вокального колективу «Степанівські чарівниці» Степанівського селищного будинку культури знаходяться у постійному пошуку нових можливостей участі у конкурсах та фестивалях.

Нещодавно, у Болгарії з 20 квітня  по 24 квітня 2021 року проходив Міжнародний Республіканський (Болгарія-Азербайджан-Україна) онлайн фестиваль «Вогні Баку» де колектив не просто взяв участь, а й був нагороджений Дипломом Лауреата І ступеня! Кожен учасник аматорського формування отримав диплом та цінні подарунки.

Вітаємо з перемогою! Бажаємо нових звершень та досягнень!