ЮНІ РОЗВІДНИКИ СТЕПАНІВКИ

Дата: 02.05.2021 22:26

В рамках національно-патріотичного виховання працівники управління освіти, культури, молоді та спорту провели зустріч з  "юними розвідниками" смт Степанівка. Молодь ознайомилася з основами топографії: видами топографічних карт, особливостями роботи з ними, дізналися про способи орієнтування на місцевості, визначення свого місця знаходження. А також відвідали гідрологічну пам'ятку природи " Джерела Г.М.Юнака", вислухали цікаві факти про ансамбль унікальних джерел і нашого героїчного земляка, в честь якого вони названі.

Згодом «юні розвідники Степанівки» долучилися до ініціативи працівників філії Степанівської ЗОШ, щодо прибирання пам’ятки природи місцевого значення, зробили свій вклад у відтворення краси нашої громади.