Вітаємо зі світлим святом Великодня!

Дата: 30.04.2021 11:04

З Великодніми передзвонами входить у наші домівки та серця найбільш величне християнське свято – Воскресіння Христове.   День, що сповнює нас світлою радістю, спокоєм та глибокою вірою у всемогутність Господньої любові.

Так склалося, що свято Божого Воскресіння цьогоріч нам доводиться святкувати в особливих умовах. Але не зважаючи на ці обставини, ми бажаємо Вам нехай у ваших домівках та серцях панує святковий настрій.

Чудо Воскресіння Христового хай зміцнює усіх нас на життєвому шляху, спонукає до милосердя та добрих вчинків, додає наснаги та енергії, а серце буде сповнене вірою у перемогу добра, як сповнені цим світлі миті Великодня!

Світло пасхальної свічки хай зігріє ваші серця, а тепло родинного вогнища додають сил і наснаги до нових звершень.

Нехай Ваші душі будуть багаті на добро, як святковий стіл, чисті як Великодній рушник і веселі, як українські писанки.

Хай малинові дзвони Великодня принесуть у Вашу оселю радість, віру, надію і любов.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!