УСПІШНІСТЬ І ВПЕВНЕНЕНІСТЬ У СОБІ ЧЕРЕЗ ЗАНЯТТЯ БОКСОМ

Дата: 30.04.2021 09:17

Бокс вже став невідємною частиною спортивного життя Степанівської громади. З грудня 2019 року  з ініціативи  Степанівської селищної ради на регулярній основі проводяться заняття з цього динамічного та захоплюючого виду спорту.

Успіхи українських боксерів на міжнародній арені, загартування організму та характеру стали основними чинниками  популярності боксу серед юних жителів громади.

В період підвищення захворюваності на COVID-19 та карантинних заходів, викликаних цією хворобою, суспільство все більшу увагу приділяє заняттям фізичною культурою і спортом. Інструктор з фізичної культури Степанівського селищного центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" Кочура Денис Анатолійович завжди радий новим «майбутнім чемпіонам» на своїх заняттях, і завжди наголошує на важливості занять спортом для фізичного здоров’я та психологічного стану нашого молодого покоління.

В зв’язку з карантинними обмеженнями тренування проходять на свіжому повітрі: спортивний майданчик філії Степанівської ЗОШ.