Сумського району Сумської області

ВИСТУП СТЕПАНІВСЬКИХ ФУТБОЛІСТІВ

Дата: 25.05.2021 17:10
Кількість переглядів: 15

З послабленням карантинних обмежень стрімко набрало обертів спортивне життя Степанівки.  Одним з відповідальних стартів для наших юних футболістів став чемпіонат ГО ВФСТ "Колос", який проходив 21-23 травня 2021 року м. Гребінка, Полтавської області.

Вихованці тренера Акопова Ю.А. комунального закладу дитячо-юнацька спортивна школа Степанівської селищної ради зайняли 7 місце на турнірі програвши 2 гри, одну гру наші спортсмени виграли з рахунком 6:0, ще одна зустріч закінчилася з нічийним результатом

Степанівська селищна рада дякує спортсменам за гідний виступ на всеукраїнських змаганнях, бажає нових звершень у спортивному житті.