Вихованці секції з футболу КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради взяли участь у двох заключних турах чемпіонату з футзалу серед дітей 2011-2012 р. н.

Вихованці секції з футболу КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради минулої суботи 06 травня 2023 року взяли участь у двох заключних турах чемпіонату з футзалу серед дітей 2011-2012 р. н. Змагання проходили в спортивній залі Сумського державного університету. Команду КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради представили: 12 вихованців, з смт. Степанівки (9 учнів) та з с. Бездрика (3 учні). Так у підсумку 4 матчів команда громади зайняла четверте місце. Нажаль не вдалося утримати друге місце після перших двох турів, але робимо висновки, працюємо і йдемо далі до кращих результатів.

16:10 09.05.2023

Участь вихованців КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради в Чемпіонаті Сумської області з легкої атлетики

Чемпіонат області з легкої атлетики зібрав більше 300 учасників з Сумської області, а також представників двох інших областей. Змагання відбулися 03-05 травня 2023 року в місті Суми на стадіоні «Авангард». Склад команди КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради представили 4 вихованці. Цього разу Лазоренко Сергій виграв спортивну ходьбу серед старших юнаків 5000 м. з результатом 26 хв. 25 сек. Серед старших дівчат на дистанції 3000 м. зі спортивної ходьби, Калініченко Дар’я посіла друга місце з результатом 18 хв. 05 сек.

16:03 09.05.2023

Футболісти КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради брали участь у відкритій першості ВСП «Машинобудівний фаховий коледж Сум ДУ» серед школярів міста Суми та Сумського району з міні-футболу

Футболісти КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради 04 травня 2023 року брали участь у відкритій першості ВСП «Машинобудівний фаховий коледж Сум ДУ» серед школярів міста Суми та Сумського району з міні-футболу. Команду КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради представили 16 вихованців з смт. Степанівки (11 учнів) та с. Бездрик (5 учнів). У змаганнях взяли участь 4 команди, КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради, КАУССШ № 9, КЗ ДЮСШ «Авангард» (м. Суми) та КЗ ДЮСШ (с. Стецьківка).

12:50 09.05.2023

Легкоатлети КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради взяли участь у обласних змаганнях з легкоатлетичного чотириборства

Легкоатлети КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради 02-03 травня 2023 року взяли участь у обласних змаганнях з легкоатлетичного чотириборства серед вихованців ДЮСШ, СДЮШОР 2010-2011 р. н., які відбулися у місті Суми на стадіоні «Авангард». Команда КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради була представлена трьома вихованцями, а саме Баглик Віталій, Антоненко Артем, Чернуха Анна. У підсумку команда посіла 7 місце.

09:14 09.05.2023

Степанівці -353 роки.До цієї дати відбулися товариські футбольні змагання між командами ДФТГ та ЗСУ

До 353-річчя селища Степанівка 06.05.2023 відбулися футбольні змагання між командами добровольчих формувань: Миколаївської сільської територіальної громади, Садівської сільської територіальної громади, Степанівської селищної територіальної громади та першим механізованим загоном 115 механізованої бригади. Змагання проходили за кубковою системою.

09:08 09.05.2023

ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ ЗАХІД, ПРИУРОЧЕНИЙ 353-й РІЧНИЦІ СЕЛИЩА СТЕПАНІВКА ТА 5-й РІЧНИЦІ УТВОРЕННЯ СТЕПАНІВСЬКОЇ ГРОМАДИ «ЖИВИ СТЕПАНІВКО! ВІР У МАЙБУТТЯ!»

Жителі Степанівської територіальної громади, як і вся Україна, продовжують роботу в тилу, адже сьогодні вся наша робота направлена на Перемогу.  Війна в країні змінила наше життя і сьогодні ми живемо в нових реаліях.

16:33 08.05.2023

"1939-1945. ПАМ’ЯТАЄМО. ПЕРЕМАГАЄМО!".

Кожного року, починаючи з 2015 року,  8–9 травня Україна вшановує День пам’яті та примирення. У ці дні важливо нагадати про непересічну роль українців у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій війні, висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни та воєнних злочинів.

13:34 08.05.2023