Вихованець КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради Лазоренко Сергій взяв участь у Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2006 р. н. та молодші

З 22 по 25 червня пройшов Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2006 р. н. та молодші, який проходив у місті Кропивницький Кіровоградської області. Вихованець КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради Лазоренко Сергій на дистанції 5000 м спортивна ходьба, серед юнаків зайняв 6 місце з результатом 24:47.

11:24 26.06.2023

У Всесвітній день дитячого футболу 19 червня 2023 року в м. Суми відбувся фінал Кубку Сумського району з мініфутболу «НЕЗЛАМНІ»

На футбольному центрі «Барса» 19 червня 2023 року відбулися фінальні змагання на Кубок Сумського району з мініфутболу «НЕЗЛАМНІ». Нажаль, дитячій команді КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради не вдалося вийти до фіналу поступившись команді юнаків ДЮСШ ім. М. І. Масалітіна в суботу 17 червня.

16:35 21.06.2023

Перемога вихованців КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради у третьому турі Кубку Сумського району «Незламні» з футболу серед дитячо-юнацьких команд 2011-2012 років народження

У суботу 10 червня 2023 року вихованці КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради взяли участь у третьому турі Кубку Сумського району «Незламні» з футболу серед дитячо-юнацьких команд 2011-2012 років народження.

11:44 12.06.2023

Участь вихованця КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради у командному Чемпіонаті України з легкої атлетики

З 03 по 04 червня місто Львів знову вітало учасників командного чемпіонату України серед юнаків та дівчат 2006 р. н. та молодші, який зібрав понад 490 учасників з 23 областей України. Учень КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради Лазоренко Сергій на дистанції 5000 м спортивна ходьба, виборов 6 місце.

16:46 08.06.2023

Вихованці КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради взяли участь у відкритому чемпіонаті міста Суми зі спортивної ходьби пам’яті Володимира Голубничого

Дворазовий Олімпійський чемпіон, Почесний громадянин міста Суми, один із кращих легкоатлетів світу, людина-легенда. Два роки тому ми попрощалися з видатним спортсменом, але пам'ять про нього збережемо назавжди.

09:50 07.06.2023

На сцені Степанівського СБК відбувся звітний концерт учнів та викладачів комунального закладу «Центр позашкільної освіти – мистецька школа» Степанівської селищної ради

Червневого сонячного дня,  в Степанівському селищному будинку культури, відбувся звітний концерт учнів та викладачів комунального закладу «Центр позашкільної освіти – мистецька школа» Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області. Приурочений він до  Міжнародного дня захисту дітей.

14:45 05.06.2023

Вихованець КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради взяв участь у 5 Гімназіаді України

Вихованець КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради 23-24 травня 2023 року взяв участь у 5 Гімназіаді України, яка проходить у місті Львів. Спортсмен КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради Лазоренко Сергій на дистанції 5000 м. зі спортивної ходьби виборов бронзу з результатом 25:06.

09:52 24.05.2023

УЧАСТЬ В ОБЛАСНИХ ЗМАГАННЯХ «НАЙКРАЩА СПОРТИВНА ГРОМАДА СУМЩИНИ 2023 РОКУ»

20 травня в спортивній залі Сумського державного університету відбулися  обласні змагання серед спортивних команд сільських та селищних територіальних громад «Найкраща спортивна громада Сумщини 2023 року». Учасники Степанівської селищної громади гідно змагались з іншими 6 командами з таких видів спорту: футзал, настільний теніс, шахи, шашки, дартс.

13:14 22.05.2023

У СТЕПАНІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ВЕСНЯНА ТОЛОКА З БЛАГОУСТРОЮ

19 травня апарат Степанівської селищної ради разом з Управлінням освіти, культури, молоді та спорту, Управлянням фінансів та економічного розвитку та Центром надання адміністративних послуг Степанівської селищної ради упорядковували територію біля гідрологічної пам’ятки місцевого значення «Джерела Г.М.Юнака», берегову лінію річки Сумка та паркову зону біля Стели загиблим воїнам, що працювали на Сумсько-Степанівському цукровому комбінаті.

13:05 22.05.2023