У Степанівській територіальній громаді проведено атестацію педагогічних працівників

У середу 05 квітня 2023 року в приміщенні Сумської районної ради відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня педагогічних працівників Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

17:03 05.04.2023

ВІТАЄМО ВИХОВАНОК АНСАМБЛЮ «СУЗІР’Я» З ПЕРЕМОГОЮ В X ЮНІОРСЬКОМУ КОНКУРСІ ВОКАЛЬНОЇ, ІНСТРУМЕНТАЛЬНОЇ ТА ХОРЕОГРАФІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ «МУЗИКА ДУШІ», ЩО ВІДБУВСЯ 23 БЕРЕЗНЯ В МІСТІ ЛЕБЕДИН

14:49 30.03.2023

Спортсмени КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради взяли участь у зимовому чемпіонаті України з легкої атлетики зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків

Вихованці КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради взяли участь у зимовому чемпіонаті України з легкої атлетики зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Змагання відбулися 24-25 березня у м. Луцьк, Волинської області. Команду КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради представили два спортсмени, а саме Лазоренко Сергій (2007 р.н.) та Калініченко Дар’я (2007 р.н.) на чолі з тренерами-викладачами з легкої атлетики КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради Шелест Людмилою та Шелестом Олексієм.

13:18 27.03.2023

Участь вихованців КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради в чемпіонат Сумської області з легкоатлетичного кросу

У вівторок 21 березня в місті Суми відбувся чемпіонат Сумської області з легкоатлетичного кросу. У змаганнях взяли участь вісім вихованців КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради різних вікових категорій. Так у підсумку змагань:

09:49 23.03.2023