Вихованці секції з футболу КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради взяли участь у двох заключних турах чемпіонату з футзалу серед дітей 2011-2012 р. н.

Дата: 09.05.2023 16:10

Вихованці секції з футболу КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради минулої суботи 06 травня 2023 року взяли участь у двох заключних турах чемпіонату з футзалу серед дітей 2011-2012 р. н. Змагання проходили в спортивній залі Сумського державного університету. Команду КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради представили: 12 вихованців, з смт. Степанівки (9 учнів) та з с. Бездрика (3 учні). Так у підсумку 4 матчів команда громади зайняла четверте місце. Нажаль не вдалося утримати друге місце після перших двох турів, але робимо висновки, працюємо і йдемо далі до кращих результатів.

Підготували спортсменів тренери-викладачі з футболу КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради Акопов Юрій , Феденченко В’ячеслав .

Вітаємо вихованців та тренерів за участь у змаганнях, бажаємо успіхів та перемог в наступних матчах!