Степанівці -353 роки.До цієї дати відбулися товариські футбольні змагання між командами ДФТГ та ЗСУ

Дата: 09.05.2023 09:08

До 353-річчя селища Степанівка 06.05.2023 відбулися футбольні змагання між командами добровольчих формувань: Миколаївської сільської територіальної громади, Садівської сільської територіальної громади, Степанівської селищної територіальної громади та першим механізованим загоном 115 механізованої бригади. Змагання проходили за кубковою системою.

За результатами змагань четверте місце посіла команда першого механізованого загону 115 механізованої бригади, третє місце – команда добровольчого формування Миколаївської територіальної громади № 3, друге місце – команда добровольчого формування Садівської територіальної громади № 3, перше місце – команда добровольчого формування Степанівської територіальної громади № 1.

Дякуємо нашим захисникам за можливість проведення спортивних змагань.