Футболісти КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради брали участь у відкритій першості ВСП «Машинобудівний фаховий коледж Сум ДУ» серед школярів міста Суми та Сумського району з міні-футболу

Дата: 09.05.2023 12:50

Футболісти КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради 04 травня 2023 року брали участь у відкритій першості ВСП «Машинобудівний фаховий коледж Сум ДУ» серед школярів міста Суми та Сумського району з міні-футболу. Команду КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради представили 16 вихованців з смт. Степанівки (11 учнів) та с. Бездрик (5 учнів). У змаганнях взяли участь 4 команди, КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради, КАУССШ № 9, КЗ ДЮСШ «Авангард» (м. Суми) та КЗ ДЮСШ (с. Стецьківка).

КЗ ДЮСШ «Авангард» (м. Суми) 2:2 КАУССШ № 9 (по пенальті 2:3)

КЗ ДЮСШ (с. Стецьківка) 1:1 КЗ ДЮСШ Степанівка (по пенальті 2:3)

За третє місце:

КЗ ДЮСШ «Авангард» (м. Суми) 2:0 КЗДЮСШ (с. Стецьківка)

Фінал:

КЗ ДЮСШ Степанівка 1:1 КАУССШ № 9 (по пенальті 2:1)

Таким чином вихованці КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради вибороли перше місце у змаганнях.

Підготували спортсменів тренери-викладачі з футболу КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради Акопов Юрій, Феденченко В’ячеслав.

Вітаємо вихованців та тренерів з перемогою, бажаємо вдалих ігор та яскравих перемог у наступних матчах!