Легкоатлети КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради взяли участь у обласних змаганнях з легкоатлетичного чотириборства

Дата: 09.05.2023 09:14

Легкоатлети КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради 02-03 травня 2023 року взяли участь у обласних змаганнях з легкоатлетичного чотириборства серед вихованців ДЮСШ, СДЮШОР 2010-2011 р. н., які відбулися у місті Суми на стадіоні «Авангард». Команда КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради була представлена трьома вихованцями, а саме Баглик Віталій, Антоненко Артем, Чернуха Анна. У підсумку команда посіла 7 місце.

Підготували спортсменів тренери-викладачі з легкої атлетики КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради Шелест Людмила та Шелест Олексій.

Вітаємо вихованців та тренерів, бажаємо успіхів та перемог в наступних змаганнях!