Вітаємо Шевченко Анну, ученицю 9 класу Підліснівської ЗОШ І-ІІІ ст. із зайнятим ІІІ місцем у конкурсі на краще есе

Дата: 12.05.2021 09:10

Навчально-науковим інститутом історії, права та міжнародних відносин Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка проведено конкурс на краще есе серед учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів.

Учениця 9 класу Підліснівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області Шевченко Анна зайняла ІІІ місце у номінації «Що для тебе Україна?» (до 30-ї річниці незалежності України).

Вітаємо Анну та вчителя-наставника Литвиненко Світлану Василівну з перемогою і бажаємо нових звершень.