НОВИЙ РЕКОРД!

Дата: 12.05.2021 10:31

Вихованці комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа» Степанівської селищної ради, які є постійними членами збірних команд області й України, завжди підтверджують свою високу майстерність на всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Одним з таких стартів була  ІІІ Всеукраїнська гімназіада школярів з легкої атлетики, яка відбулась 11-12 травня 2021 року у м. Івано-Франківськ.

До складу збірної Сумської області увійшли двоє вихованців комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа» Степанівської селищної ради: Кравченко Едуард, спортивна ходьба на 5 км., та Єгоров Андрій, біг 100м. та 200м, яких тренує тандем викладачів-тренерів Шелест О.П. та Шелест Л.Г.

З особистим рекордом (23:12)  Кравченко Едуард виборов золоту медаль,  а Єгоров Андрій з бігу на 100м показав достойний результат, та здобув безцінний досвід, Степанівська селищна рада сердечно вітає переможця та учасника змагань, бажає підкорення нових спортивних вершин!