Вихованці КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради взяли участь у відкритому чемпіонаті міста Суми зі спортивної ходьби пам’яті Володимира Голубничого

Дата: 07.06.2023 09:50

Дворазовий Олімпійський чемпіон, Почесний громадянин міста Суми, один із кращих легкоатлетів світу, людина-легенда. Два роки тому ми попрощалися з видатним спортсменом, але пам'ять про нього збережемо назавжди.

У п’ятницю 2 червня відбувся відкритий чемпіонат міста Суми зі спортивної ходьби пам’яті Володимира Голубничого. Наші спортсмени показали відмінні результати!

Увесь п’єдестал на дистанції 2000 м серед дівчат 2008-2009 р. н. зайняли учні Степанівської ДЮСШ:

• Золото у Дерескиби Марії
  • Срібло у Любченко Тетяни
  • Бронзу виборола Піддубна Аліна.

Серед юнаків 2008-2009 р. н. – Гузь Богдан бронзовий призер.

З особистими рекордами фінішували: Кравченко Соломія, Благосмислова Марія, Бабський Богдан.

Бажаємо всім тільки перемог! Продовжуємо зберігати традиції та пам'ять про нашого видатного земляка, щоб зростити олімпійських чемпіонів. Дякуємо ЗСУ!!!

Підготували спортсменів тренери-викладачі з легкої атлетики КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради: Шелест Олексій та Шелест Людмила, Гончаренко Ігор.

Вітаємо вихованців та тренерів Шелест Олексія і Людмилу, Гончаренка Ігоря, бажаємо успіхів та переможних стартів!