У Степанівській громаді стартував Кубок Сумського району «Незламні» з футболу серед дитячих команд U12

Дата: 22.05.2023 16:43

20 травня 2023 року в Степанівській громаді стартував Кубок Сумського району «Незламні» з футболу серед дитячих команд U12 на честь ЗСУ.

У турнірі беруть участь команди з десяти громад Сумського району.

Урочисте відкриття Кубку відвідали:

- голова Сумської районної ради – Геннадій ДЕМ’ЯНЕНКО;

-заслужений працівник фізичної культури та спорту України, заслужений тренер України – Володимир ГОРДІЄНКО;

- голова Степанівської селищної ради – Володимир ЛУКАШ;

- начальник управління освіти, культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради - Антоніна КОЩІЙ;

- начальник відділу молоді та спорту Сумської міської ради – Єлізавета ОБРАВІТ;

- голова Асоціації футболу Сумського району – Альберт МОЛГАМОВ;

- голова Миколаївської сільської ради – Сергій САМОТОЙ.

Були зіграні перші матчі турніру в групі «Б» між місцевою командою «Степанівка»  та  «Миколаївка 2» з рахунком  6:3, другий матч , «Суми,» та «Білопілля–Ворожба» з рахунком  1:0.

Фінал Кубку заплановано на 19 червня 2023 року–Всесвітній день дитячого футболу. Під час проведення останнього матчу Кубку  Сумського району «Незламні» з футболу серед дитячих команд U12  проходитиме добровільний збір коштів на потреби ЗСУ.