У Всесвітній день дитячого футболу 19 червня 2023 року в м. Суми відбувся фінал Кубку Сумського району з мініфутболу «НЕЗЛАМНІ»

Дата: 21.06.2023 16:35

На футбольному центрі «Барса» 19 червня 2023 року відбулися фінальні змагання на Кубок Сумського району з мініфутболу «НЕЗЛАМНІ». Нажаль, дитячій команді КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради не вдалося вийти до фіналу поступившись команді юнаків ДЮСШ ім. М. І. Масалітіна в суботу 17 червня.

Бажаємо гравцям команди КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради вірити у власні сили та йти до нових перемог.

Організатори змагань не залишили поза увагою жодну команду та нагородили юнаків цінними подарунками.

Дякуємо організаторам за популяризацію здорового способу життя, а Збройним Силам України за можливість проводити такі заходи.