Участь вихованця КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради у командному Чемпіонаті України з легкої атлетики

Дата: 08.06.2023 16:46

З 03 по 04 червня місто Львів знову вітало учасників командного чемпіонату України серед юнаків та дівчат 2006 р. н. та молодші, який зібрав понад 490 учасників з 23 областей України. Учень КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради Лазоренко Сергій на дистанції 5000 м спортивна ходьба, виборов 6 місце.

Тож, вітаємо нашого спортсмена та його наставників, а також бажаємо нових яскравих перемог на спортивному фронті!

ЗСУ дякуємо за можливість тренуватися та демонструвати свої успіхи на змаганнях!

Підготували спортсмена тренери-викладачі з легкої атлетики КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради Шелест Олексій та Шелест Людмила.