У СТЕПАНІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ВЕСНЯНА ТОЛОКА З БЛАГОУСТРОЮ

Дата: 22.05.2023 13:05

19 травня апарат Степанівської селищної ради разом з Управлінням освіти, культури, молоді та спорту, Управлянням фінансів та економічного розвитку та Центром надання адміністративних послуг Степанівської селищної ради упорядковували територію біля гідрологічної пам’ятки місцевого значення «Джерела Г.М.Юнака», берегову лінію річки Сумка та паркову зону біля Стели загиблим воїнам, що працювали на Сумсько-Степанівському цукровому комбінаті.

Учасники толоки очищали територію громади від сміття, рослинних решток, старих гілок і листя.

«Усім, хто не залишився осторонь прибирання й долучився до гарної справи, хто знайшов для цього час, доклав власних зусиль для поліпшення стану довкілля, благоустрою нашого селища – щира подяка за допомогу, підтримку і розуміння», − зазначив селищний голова Володимир ЛУКАШ.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!